تبلیغات
فروشگاه عینک آفتابی ریبن استار - فروشگاه عینک ریبن

عینک آفتابی استاندارد برای داشتن چشم هایی سالم
در بین مدل های متنوع عینک آفتابی شما کدام مدل را ترجیح می دهید؟ برای مشاهده تصاویر عینک آفتابی ریبن با انواع مدل ها وارد فروشگاه ریبن استار شوید و انواع عینک آفتابی ریبن با رنگ ها و تنوع مختلف مشاهده نمایید .عینک ریبن خود را به صورت اینترنتی از فروشگاه عینک ریبن استار خریداری نمایید و آن را در محل دلخواه خود دریافت نمایید.

آیا می دانید هزینه عینک ریبن خود را پس از دریافت عینک به مامور پست پرداخت می نمایید.عینک آفتابی های موجود در سایت ما دارای گارانتی برگشت کالا به مدت هفت روز است. یعنی اگر کالا به دست شما رسید و دارای نقص و عیبی بود شما می توانید عینک آفتابی خود را به آدرس فروشگاه عینک آفتابی ریبن استار برگشت زده تا برای شما تعویض نماییم.

کیف + کاور ضد خش + دستمال + اسپری تمیز کننده


تلفن تماس


فرصت را از دست نداده و برای یک بار هم که شده خرید از فروشگاه عینک ریبن را تجربه نمایید.با ما همره شوید و از خرید اینترنتی خود لذت ببرید.


عینک آفتابی ریبن شما با چهار هدیه برای شما ارسال می گردد:

کیف + کاور ضد خش + دستمال + اسپری تمیز کننده


عینک ویفری ریبن یکی از عینک آفتابی های پر طرفداری است که در فروشگاه اینترنتی ما موجود بوده و شما با فشار دادن دکمه خرید پستی و تکمیل اطلاعات عینک آفتابی ریبن خود را در آدرس مورد نظرتان دریافت می نمایید.


فروشگاه عینک ریبن استار عرضه کننده انواع عینک آفتابی ریبن با قیمت هایی استثنایی برای همه شما خانم ها و آقایان شیک پوش است.
عینک آفتابی ریبن ویفری زنانه


قیمت : 22000 تومان